Bouwjaar
2024
Kilometerstand
15 km
Brandstof
Elektrisch
Transmissie
Automaat
Vermogen
100 kW (136 pk)
Carrosserie
Chassis cabine
Standaard inbegrepen
- 3 jaar garantie PLUS Selectie
- Niet goed geld terug garantie
- Volledig onderhouden
- Geen verborgen kosten
Onze specialisten
Anderen bekeken ook
Opties
Bekijk alle opties- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Regensensor
- Trekhaak
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
Specificaties
Bekijk alle specificatiesVermogen | 100 kW (136 pk) |
---|---|
Brandstof | Elektrisch |
Transmissie | Automaat |
Kilometerstand | 15 km |
Gemiddeld verbruik | 26,1 kWh / 100 km |
Aantal deuren | 2-deurs |
Beschrijving
Een oersterk merk, Toyota. Uitermate prettig en comfortabel in gebruik, vooruitstrevend in technologie. Met deze auto kunt u letterlijk alle kanten op. 'Let's go places'. Het rijden met deze auto is werkelijk grenzeloos, want de actieradius is groot genoeg voor allerlei veelvoorkomende ritten en de tijd om de accu's op te laden is prima in te passen in uw dagelijkse bezigheden. Deze nieuwe auto is nu uit voorraad leverbaar. Tot de voorzieningen van deze auto behoren elektrisch verstelde en verwarmde buitenspiegels, verstelbare lendensteunen en elektrisch bedienbare ramen voor.
In het zeldzame geval van een storing weet u nog eerder dan de monteur wat er mankeert. Uw smartphone met remote services geeft direct inzicht. Het full map navigatiesysteem brengt u vlot naar uw bestemming, terwijl u luistert naar het glasheldere geluid van het audiosysteem met DAB-radio. Natuurlijk is een complete auto als deze ook voorzien van sensoren die de omgeving in de gaten houden. Deze Toyota heeft niet alleen een automatisch inschakelbare verlichting aan boord, maar ook een regensensor. De cruise control heeft een feilloos geheugen. Als u even vaart heeft geminderd, bent u na één klik weer op de oude snelheid. Vanzelfsprekend is deze auto ook van airconditioning voorzien. En deze auto heeft ook centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en verstelbaar stuur als standaard uitrusting.
Als bestuurder van deze Toyota bent u nooit alleen. U wordt onderweg bijgestaan door technologische hulpmiddelen die samen met u de weg in de gaten houden. Als het nodig is, grijpen ze zelfs in, door te remmen of bij te sturen. Bij een gevaarlijke situatie is remmen essentieel. De Brake Assist haalt het maximum uit de remcapaciteiten van deze Toyota PROACE Electric Truck.
Wordt dit uw nieuwe auto? We verwelkomen u graag om u deze PROACE Electric Truck te laten zien, en dan leggen we u ook uit welke financieringsvormen we erbij kunnen aanbieden.
U kijkt naar een occasion uit onze Oostendorp PLUS selectie met standaard 36 maanden garantie tot 45.000 kilometer. Wilt u meer weten over deze occasion? Neem direct contact met onze verkoopadviseurs via 0492-561222 of mail naar info@toyota-helmond.nl of kom langs voor een kop koffie in onze showroom aan de Varenschut 5 in Helmond. Bij Oostendorp Autogroep gaan we voor uw zorgeloze rijplezier. Kijk op onze website voor onze gehele aanbod en uitgebreide fotoreportages. Oostendorp Autogroep is officiële dealer van Toyota, Mazda, Hyundai, Suzuki, Honda en alle merken occasions. Bij een van onze 22 vestigingen in de regio Oost-Brabant, Noord-Limburg en Zuid-Gelderland slaagt u vast en zeker voor een nieuwe of gebruikte auto. We gaan ervoor! Vernoemde voertuigspecificaties zijn onder voorbehoud. Vraag onze verkoopadviseurs van Oostendorp Helmond naar de voorwaarden.