Bouwjaar
2019
Kilometerstand
141.509 km
Brandstof
Diesel
Transmissie
Automaat
Vermogen
110 kW (150 pk)
Carrosserie
Terreinwagen
Standaard inbegrepen
- Incl. 12 maanden garantie
- Altijd geheel rijklaar
- Geen verborgen kosten
- Volledig onderhouden
Onze specialisten
Anderen bekeken ook
Opties
Bekijk alle opties- Achteruitrijcamera
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Cruise control
- DAB ontvanger
- Dimlichten automatisch
- Electronic climate controle
Specificaties
Bekijk alle specificatiesVermogen | 110 kW (150 pk) |
---|---|
Brandstof | Diesel |
Transmissie | Automaat |
Kilometerstand | 141.509 km |
Gemiddeld verbruik | 7,2 L / 100 km |
Aantal deuren | 4-deurs |
Beschrijving
Neem voor meer informatie over deze occasion contact op met een van onze adviseurs via telefoonnummer 0478-514141 Inruil van uw huidige auto is altijd mogelijk.
Bij Oostendorp Autogroep gaan we voor uw zorgeloze rijplezier. Kies voor een occasion van onze Oostendorp PLUS selectie met standaard 36 maanden / 45.000 kilometer garantie op basis van de BOVAG garantie voorwaarden. U herkent deze auto's aan het label rechtsonder op de eerste foto. Kijk op onze website voor onze gehele aanbod en uitgebreide fotoreportages.
Oostendorp Autogroep is officiële dealer van Toyota, Mazda, Hyundai, Suzuki en alle merken occasions. Bij een van onze 22 vestigingen in de regio Oost-Brabant, Noord-Limburg en Zuid-Gelderland slaagt u vast en zeker voor een nieuwe of gebruikte auto. We gaan ervoor! Vernoemde voertuigspecificaties zijn onder voorbehoud. Vraag onze verkoopadviseurs naar de voorwaarden.
Een representatieve zakenauto, dat is deze Toyota HiLux. Maar bovendien is hij veilig en comfortabel. Deze auto heeft 140273 kilometer gelopen en is van het bouwjaar 2019. In deze auto vindt u een dieselmotor en een automatische transmissie. Verwen uzelf met het lederen interieur in deze auto. Op koude dagen voelt u zich snel behaaglijk op de verwarmbare stoelen. In deze auto profiteert u onder andere ook van: 18 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, trailer assistent, elektrisch inklapbare buitenspiegels, extra getint glas en actieve hoofdsteunen.
Inparkeren? Met de achteruitrijcamera heeft u er geen omkijken meer naar! U bedient het full map navigatiesysteem en het audiosysteem met DAB-radio via knoppen op het stuur. Zo kunt u steeds uw aandacht gericht houden op de weg. Electronic climate control verwarmt of koelt het interieur met een druk op de knop. Cruise control is ook een van de meegeleverde opties. De sloten worden automatisch ontgrendeld dankzij de keyless entry. Fijne optie! En dan is deze auto ook nog eens voorzien van lederen stuur en lederen versnellingspook.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Toyota HiLux samen. De camera van de verkeersborddetectie herkent verschillende soorten verkeersborden en toont deze op het dashboard. Ongemerkt buiten de rijstrook raken? Nee hoor, het Lane-keeping systeem waarschuwt en corrigeert. Bij een noodstop gebeurt er heel veel tegelijk: gas los, rempedaal in, kijken, sturen. Dan is het een veilig gevoel dat de Brake Assist uw remactie tot het maximum oppept.
We kunnen u wel duizend dingen over deze auto vertellen, maar het is beter als u hem zelf komt bekijken en ervaren. Neemt u snel contact met ons op?